Adžiliti sacensības “Džiugo taurė” Raudondvario kaimas, Lietuva,13.10.12.

Oct 17, 2012   //   by Sanio   //   Adžiliti  //  No Comments

A2 small/medium/large  starta saraksts (kopā 5 suņi):

  • Rulldogs Brenn Beati Possidentes “Brents”, Džeka Rasela terjers – Sanita Zivtiņa – 1.vieta;
  • Liubavo Aria Adera – Aušra Cesiulyte – 2.vieta (LT);
  • Ilana Šarmas “Ile”, Vācu aitu suns – Vaida Bernecke – 3. vieta (LT);
  • Jaunis Turkio Oaze – Evelina Krivičiene;
  • Flyland Freedom Flame “Čarlis”, Šeltijs – Lina Nemajūnaite.
Tiesnese: Svetlana Krēsliņa (Latvija)
Mūsu starti:
Pirmo reizi startējām A2 klasē un tā kā suņu bija maz, tad visas grupas tika apvienotas, tas ir, small/medium/large. Trases bija ļoti labi izveidotas, turklāt  sacensībās risinājās zirgu angārā, kur vietas daudz, un sanāca daudz skriet. Ejot uz startu, redzēju, ka Brents ir ļoti uztraucies, mana kļūda bija, ka pirms starta nepastrādāju ar kārumiem, lai piesaistītu sev uzmanību un nedaudz nomierinātu Brentu. Rezulātā starti sanāca diezgan nesmuki, samocīti :( Izpildījums skrējiena laikā varēja būt daudz labāks, tas attiecas gan uz leciena tehniku, gan amplitūdu. Sacensības labi parāda, kas vēl neizdodas tik labi un pie kā jāstrādā. Neskatoties uz uztraukumu Brents skrēja un bija mums prieks, kas kopsummā deva A2 klasē 1.vietu !
Skrējām arī divas OPEN trases, tas nozīmē, ka visi sacensību small kategorijas suņi (A123) skrien vienā ieskaitē. Kopsummā ieguvām 5. vietu, ko uzskatu par ļoti labu rezultātu. Vienu trasi noskrējām viduvēji, daudz manu kļūdu, savukārt otru trasi labi.
Nākamās sacensības mums ir Tallinā, mēneša beigās, un ar lieliem soļiem tuvojamies, lai drīzumā  pārietu uz nākošo/beidzamo klasi – A3.
Foto – Solvita Slišāne

Leave a comment